اخبار بین الملل

ترامپ هم‌چنان در کمپین انتخاباتی‌اش به کلینتون می‌تازد

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رویدادی در فلوریدا حول محور حمایت و حفاظت از سالمندان سخنرانی می‌کرد اما فورا آن را به یک کارزار سیاسی تبدیل کرد. ترامپ در بخشی از این سخنرانی مجددا به حمله به هیلاری کلینتون، رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی پرداخت.  

اشاره به نام کلینتون باعث شد تا برخی از بین جمعیت شعار “او را زندانی کنید” سر دهند.

ترامپ ضمن تایید درخواست‌ها برای زندانی کردن هیلاری کلینتون گفت: کاملا درست است، من با شماها موافق هستم. من فقط در این باره سکوت کرده‌ام. من ۱۰۰ درصد با شما موافقم.

ترامپ تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا در ۲۰۱۶ را به عنوان “بزرگ‌ترین فریب و بزرگ‌ترین جنایت سیاسی در تاریخ آمریکا” محکوم کرده است. وی پیش‌تر مدعی شده که کلینتون، باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا و دیگر مقامات مرتکب خیانت شده‌اند و باید به خاطر مشارکت در تحقیقات درباره این مداخله ادعایی بازداشت شوند.

ترامپ حتی در هفته‌های آخر کمپین انتخاباتی ۲۰۲۰ نیز همچنان بر کلینتون متمرکز است و تلاش می‌کند با همان لفاظی‌هایی که منجر به پیروزی وی در انتخابات ۲۰۱۶ میلادی شد، نظر رای‌دهندگان را به خود جلب کند.

“او را زندانی کنید” همچنان یکی از شعارهای اصلی کارزارهای انتخاباتی ترامپ است و این شعار درباره هیلاری کلینتون، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و سناتور دایان فینشتاین سرداده شده است.     

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

حمله هوایی افغانستان به طالبان با ۱۲ کشته/ کابل خبر کشته شدن کودکان را بی‌اساس خواند

پَرنیوز

سعد حریری مامور تشکیل کابینه لبنان شد

پَرنیوز

ناتو: طرف درگیری‌های قره‌باغ نیستیم

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.