اخبار فرهنگی

تمدید محدودیت‌های کرونایی در استان مرکزی

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، براساس اعلام کانال اطلاع رسانی استاندار مرکزی، سیدعلی آقازاده گفت: هفته آینده (از ۲۶ مهرماه تا دوم آبان ماه) تمام مدارس استان مرکزی تعطیل خواهند بود و هیچ مدرسه‌ای در این یک هفته حق برگزاری کلاس حضوری را ندارد و معلمان مدارس نیز بر سر کار حاضر نخواهند شد.

وی افزود: دورکاری ادارات استان طی هفته آینده نیز اجرایی می‌شود و با هماهنگی با مدیران تنها دو سوم کارمندان موظف به حضور هستند و یک سوم آن‌ها به صورت “دورکاری” به انجام وظیفه خواهند پرداخت. مدیران ادارات اولویت دورکاری یک سوم پرسنل را به بانوان بویژه بانوان دارای فرزند کوچک اختصاص دهند.

به گفته وی، طرح ماسک زدن از درب خانه که از روز شنبه ۱۹ مهرماه در استان مرکزی اجباری شده بود در هفته آینده ادامه خواهد یافت و با متخلفین طبق قانون برخورد می‌شود.

بر اساس این گزارش ️هرگونه تجمع در پارک‌ها هم ممنوع است و مهد‌های کودک، باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی نیز در هفته آینده تعطیل خواهند بود.

نوشته های مرتبط

دستور عجیب روحانی در روز‌های عجیب/ به جای گلایه استعفا بدهید! ‏/ سفر وتبعات خسارت‌بار کرونا

پَرنیوز

مرگ مشکوک اعضای یک خانواده در مشهد

پَرنیوز

دستگیری عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در بهمئی

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.