اخبار سیاسی

جعفری بروجنی: هزینه سازش از مقاومت بیشتر است

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین امیر قلی جعفری بروجنی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک حلول ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی گفت: مجلس یازدهم، مجلس انتظار و امید برای مردم باید وظیفه خود را نسبت به جامعه ادا کند. یک مجلس قوی الزاماتی دارد که باید رعایت شود اول احصا اولویت‌های قانونگذاری کشور، دوم ارتقای کیفیت نظارت و سوم ارتقا  جایگاه مجلس.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان این که  نظام سلطه با تمام توان به مصاف نظام اسلامی برآمده است، گفت: ما در این وضعیت از مسوولان انتظار کار جهادی و انقلابی داریم. نه ترسیدن از دشمن. پس باید به درون نگاه کنیم و به ظرفیت‌های بی بدیل آن چشم ببندیم نه به بیرون.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم با تاکید بر این که «هزینه سازش و تسلیم به مراتب از مقاومت بیشتر است» گفت: ما باید فرصت‌ها را از دل تحریم‌ها به دست آوریم. آن چه امروز بیش از پیش به طبقات مختلف و مردم ضعیف فشار می‌آورد به هم ریختگی و هرج و مرجی است که در بازار قیمت‌ها وجود دارد. مشکلات امروز ما بی شک ناشی از بی توجهی به ظرفیت‌های درونی کشور و سوءمدیریت است. در این شرایط بازگشت ارزش پول ملی، مهار تورم و ایجاد اشتغال و مدیریت بازار از وظایف اصلی مدیران است که تنها با عزم جهادی ممکن است.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از نرخ بالای بیکاری در حوزه انتخابیه‌اش  از انتقال آب در چهارمحال بختیاری  به مناطق دیگر انتقاد کرد و گفت: در هر انتقال آب باید نیازهای شرب، کشاورزی، صنعت و محیط زیست مبدا در نظر گرفته شود. بدون در نظر گرفتن این موارد مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد.

وی در پایان نطقش خطاب به وزارت خانه نیرو و شورای عالی امنیت ملی گفت: در مورد طرح انتقال آب دقت کنید اجرای هر طرحی باید با لحاظ نمودن نیازهای حقیقی در حوزه شرب، صنعت و محیط زیست منطقه باشد وگرنه آسیب‌های اجتماعی، طبیعی و امنیتی در پی خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تکرار ادعای دخالت ایران در انتخابات آمریکا از سوی پمپئو

پَرنیوز

قالیباف درگذشت یک نماینده دوره هفتم مجلس را تسلیت گفت

پَرنیوز

دیدار سفیر ایران در باکو با وزیر حمل و نقل، ارتباطات و فناوری‌های نوین آذربایجان

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.