اخبار سیاسی

رحیمی جهان‌آبادی: مجلس باید برای حل بحران‌های کشور برنامه‌ریزی کند

به گزارش ایسنا، جلیل رحیمی جهان آبادی در تذکری شفاهی در جلسه امروز (یکشنبه) مجلس بیان کرد: بنده از سفرهای استانی رییس مجلس و کمیسیون های تخصصی تشکر می کنم که بازتاب آن نیز مثبت است، اما باید کمیته ای برای پیگیری سفرها و مشکلاتی که در جریان سفرها به ما منتقل می‌شود در مجلس شورای اسلامی تشکیل شود. 

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: ما با کمبود شدید نهاده‌های کشاورزی و دامی در استان مواجه هستیم از سوی دیگر توزیع ناعادلانه نیز صورت می‌گیرد. باید به این موضوع ورود جدی داشته باشید. 

نماینده مردم تربت جام در ادامه تصریح کرد: از وزیر راه و شهرسازی انتظار داریم تا به وضعیت راه‌های روستایی منطقه توجه جدی داشته باشد. همچنین از وزیر ورزش انتظار می‌رود تا زمین‌ها و سالن‌های ورزشی منطقه را که نیازمند بودجه بوده و نیمه کاره رها شده است را دنبال کند. 

رحیمی جهان‌آبادی در ادامه در تذکری به وزیر نفت تاکید کرد: ما در منطقه با کمبود گاز مایع مواجه هستیم. هنوز در بعضی از مناطق گازرسانی انجام نشده است. 

وی اضافه کرد: ما باید در مجلس شورای اسلامی بحران‌های عمده کشور را دنبال کنیم. امروز در حوزه معیشت، ارز و کنترل قیمت ها و مقابله با بیماری کرونا با چالش های جدی روبرو هستیم. مجلس شورای اسلامی باید این مسائل را در اولویت کاری قرار دهد. 

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

غریب‌آبادی خبر داد: برگزاری سمینار مجازی سفرای کشورهای متاثر از تحریم

پَرنیوز

سفیر ایران در سوئد: نمی‌توان ایرانیان خارج از کشور را بدون رضایت وادار به بازگشت کرد

پَرنیوز

مسجدی: از شنیدن خبر تحریمم بسیار خوشحال شدم

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.