اخبار فرهنگی

رسوایی اخلاقی جانسون با یک تاجر زن آمریکایی

به گزارش تابناک به نقل از خبرگزاری رویترز، در مرکز اتهاماتی که ضد نخست وزیر انگلیس مطرح است، یک تاجر زن آمریکایی قرار دارد که به روزنامه دیلی میل گفت زمانی که بوریس جانسون شهردار لندن بود، آن‌ها با هم ارتباط مخفیانه داشتند.

روزنامه انگلیسی دیلی میل روز شنبه در گزارشی نوشت: «جنیفر آرکوری» در پاسخ به این پرسش که آیا با جانسون رابطه داشته است، گفت: جانسون که در آن زمان با همسر دوم خود «مارینا ویلر» زندگی می‌کرد، به شدت به من ابراز علاقه می‌کرد.

آرکوری پس از افشای این اسرار، چند مصاحبه تلویزیونی انجام داد و تاکید کرد او و جانسون روابط بسیار خاصی داشتند. البته او از بیان این که ارتباط آنها در چه سطحی بوده است خودداری کرد.

بوریس جانسون از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ شهردار لندن بود. او سال گذشته به عنوان نخست وزیر انگلیس انتخاب شد. دفتر نخست وزیر انگلیس از اظهار نظر در این خصوص خودداری کرد.

اداره مستقل عملکرد پلیس انگلیس در سپتامبر ۲۰۱۹ و به دنبال انتشار گزارشی در یک روزنامه مبنی بر این که جانسون زمانی که شهردار لندن بوده است، ارتباطات شخصی خود با آرکوری را فاش نکرده بود، تحقیقاتی را آغاز کرد. گفته می‌شود آرکوری هزاران پوند از بودجه عمومی دریافت کرده و به سفر‌های تجاری رسمی دعوت شده است.

جانسون ارتکاب هرگونه تخلف را رد کرد و گفت همه کار‌ها براساس اصول انجام شده است.

نوشته های مرتبط

تأکید‌نایب‌رئیس‌مجلس‌بر‌تسهیل همکاری‌های‌بانکی‌ایران‌و‌عراق

پَرنیوز

واکنش کمیسیون‌امنیت‌ملی به مواضع مکرون درباره اسلام

پَرنیوز

فرانسه بازی خطرناک با عقاید مسلمانان را کنار بگذارند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.