اخبار بین الملل

رپر آمریکایی از راه نرسیده، مدعی پیشتازی در انتخابات شد!

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کانیه وست، رپر ۴۳ ساله آمریکایی در ویدیویی که در توئیتر منتشر ساخت نتایج رای‌گیری را در تلفنش نشان داده و گفت، “بال غربی کاخ سفید را آماده کنید” که اشاره به محل قرارگیری دفتر ریاست جمهوری آمریکا در کاخ سفید دارد.

بر اساس یک برآورد اولیه، جو جورجنسن از حزب لیبرترین ۳۶ درصد، بروک پیرس که کاندیدای مستقل ریاست جمهوری ۲۹ درصد، کانیه وست ۱۹ درصد و در ادامه جو بایدن ۱۴ درصد و دونالد ترامپ دو درصد رای کسب کرده‌اند.

توئیتر که گفته با انتشار اطلاعات دروغ و اخبار جعلی درباره انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا برخورد می‌کند، به این پست کانیه وست برچسب “دستکاری شده” زد. وب‌سایت LEX ۱۸ News نیز بعدا اعلام کرد، نتایجی که این رپر منتشر کرده معتبر نبوده و “بخشی از تست” هستند.

از آن موقع به بعد تمامی نتایج مربوط به کنتاکی کنار گذاشته شده‌اند.

این خبر شکستی دیگر برای کمپین کانیه وست است که از زمان اعلام تمایل این رپر برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در چهارم ژوئیه چیزی جز جنجال و تغییرات پی در پی نبوده است.

کانیه وست که طرفدار دونالد ترامپ بوده و اخیرا از وی فاصله گرفته، به خاطر دیر شروع کردن کمپین انتخاباتی‌اش نتوانسته نامش را در چند ایالت در برگه‌های رای‌گیری وارد کند. او با این حال توانسته در ۱۱ ایالت نامش را وارد برگه‌های رای کند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

عراق: آمریکا فعلا تصمیم بستن سفارتش در بغداد را تعلیق کرده است

پَرنیوز

طرفین درگیر در لیبی توافق آتش‌بس دائم امضا کردند

پَرنیوز

در حمله طالبان به یک قرارگاه نظامی در نیمروز ۲۰ سرباز کشته شدند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.