اخبار سیاسی

سلیمی خواستار ورود دیوان محاسبات به هزینه کردهای کرونایی دولت شد

به گزارش ایسنا، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: قبل از هر چیز باید  نکته ای را خطاب به آقای نوری مطرح کنم چرا که تاریخ دارد تحریف می‌شود کمیسیون برجام در مجلس نهم جلسات متعددی داشت همانطور که ایشان فرمودند ۲۰۰ ساعت جلسه برگزار کردیم. آقایان ذاکانی و دیگر نمایندگان به عنوان  شاهد در این جلسه حضور دارند و حرف بنده را تایید می کنند پرسشم این است که آیا رئیس مجلس اجازه داد که گزارش کمیسیون برجام در صحن قرائت شود؟ ما صرفا ۲۰ دقیقه در صحن در مورد برجام مذاکره کردیم.

این عضو هیات رئیسه مجلس  یازدهم در مورد  اعتبارات اختصاص شده برای مدیریت بیماری کرونا اظهار کرد: قرار بود رئیس  جمهور و هیات دولت مبلغ ۱۰۰ هزار میلیارد تومان  برای تخصیص خسارت به اصناف مختلف در نظر بگیرند اما به هیچ صنفی تا به حال تعلق نگرفته است مثلا در منطقه خودم به گل کارها، رانندگان، آرایشگران و سایر اصناف خساراتی پرداخت نشده است.

وی با انتقاد از  «شفاف نبودن اعتبارات دولت» از دیوان محاسبات خواست که به این موضوع عبور کند.

سلیمی افزود: یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با کرونا برداشت شده است. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز می‌گوید ۲۷ درصد این بودجه به وزارتخانه‌اش اختصاص پیدا کرده پرسش اینجاست  باقی پول کجاست؟ آیا زمان ورود دیوان محاسبات فرا نرسیده است؟ همچنین قرار بود شبکه شاد مجانی باشد اما رایگان نیست. آیا زمان ورود دیوان محاسبات فرا نرسیده است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

وزیر دفاع: وارد بازی و توطئه شیطانی آمریکا نخواهیم شد

پَرنیوز

آمادگی داریم جای خالی وزارت جهاد سازندگی را با قدرت پر کنیم

پَرنیوز

دیدار سفیر ایران در باکو با وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.