اخبار سیاسی

سیاست کلان مقابله با کرونا باید اصلاح شود

حجت‌الاسلام حسین میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت حاد کرونا در کشور، اظهار کرد: سیاست کلان مقابله با کرونا باید اصلاح شود چرا که روش بگیر و ببند در برخورد با امور مربوط به کرونا، سیاست درستی نیست، باید تمهیدات لازم برای زندگی با کرونا را اندیشید تا کمترین آسیب را ببینیم.

وی افزود: در خصوص درمان بیماران کرونایی نیز باید از ظرفیت‌های طب سوزنی، سنتی و طب جدید به طور هم‌زمان استفاده کرد تا کسانی که گرفتار کرونا شده‌اند هرچه زودتر بهبود پیدا کنند و لطمه‌هایی که به دلیل قرنطینه کردن و سیاست‌های نادرست به فرهنگ، آموزش و اقتصاد کشور وارد شده جبران و دیگر تکرار نشود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ابن سینا با طب سنتی ۷۰۰ سال پیش بر پزشکی دنیا سروری کرد به همین دلیل باید از ظرفیت‌های این طب به طور جدی بهره برد.

میرزایی گفت: البته رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت است. معتقدم با زور نباید مردم را از رفتن به سفر منع کرد، هر کسی جان خودش را بیشتر از دیگران دوست دارد به همین دلیل مردم از سفر رفتن باید اجتناب کنند. بنده با هر اقدام غیرقانونی در کشور مخالف هستم و دولت نمی تواند چنین قوانینی را تصویب کند و اگر خواست چنین قوانینی را وضع کند بنا بر اصل ۷۹ قانون اساسی اعمال محدودیت در زندگی مردم فقط از طریق مصوبه و مجوز مجلس قانونی است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

عراقچی: منتظر پاسخ طرفهای مناقشه قره باغ به طرح تهران هستیم

پَرنیوز

عراقچی: ایران و روسیه رویکردهای مشترکی در خصوص مناقشه «قره باغ» دارند

پَرنیوز

قالیباف در مجلس قرنطینه است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.