اخبار ورزشی

صادقی: بعد از مرحوم پورحیدری دیگر کسی نیست استقلال را جمع کند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی پیشکسوت تیم استقلال درباره انتخاب فکری به عنوان سرمربی این تیم و شانس قهرمانی آن ها در لیگ برتر گفت: تنها تصمیم درستی که وزارت ورزش برای استقلال گرفته، انتخاب محمود فکری است. استقلال هروقت کادراستقلالی داشته قهرمان شده است. وضعیت مدیریتی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در 10 سال اخیر مثل هم بوده با یک تفاوت؛ استقلال 5 مدیرعامل عوض کرد و به جام نرسید اما پرسپولیس جام گرفت که صددرصد به خاطر برانکو و تصمیم برای ابقای او بود.

او در ادامه صحبت های خود گفت: باشگاه استقلال ژن خیلی خوبی دارد و امسال نیمکت با غیرتی داریم. توقع محمود فکری این است که بازیکنان مدنظرش جذب شوند و اگر غیر از این رخ بدهد کارش به اما و اگر و “حیاکن، رها کن” می کشد.

امیرحسین صادقی با بیان اینکه اتحادی بین پیکسوتان باشگاه وجود ندارد گفت: من در واتس اپ سه گروه پیشکسوتان استقلال دارم و این یعنی هر گروه یک سمت خاصی هستند. این عدم هماهنگی را نشان می دهد؛ بعد از منصور پورحیدری دیگر کسی نیست تیم را جمع کند.

بیشتر بخوانید: جنجال‌های فوتبالی مهدی رحمتی به بهانه خداحافظی‌اش

253 251

منبع خبر

نوشته های مرتبط

انتقال خلیل‌زاده به الریان نهایی شد؟/عکس

پَرنیوز

زور سپاهان و سایپا مقابل اسکوچیچ به هم نرسید

پَرنیوز

کرونا این‌بار مجمع فدراسیون‌ها را هدف گرفت

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.