اخبار ورزشی

طلوع فوتبال در اتومبیلرانی غروب کرد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مازیار ناظمی بعد از استعفا از سرپرستی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وضعیت نامشخصی در وزارت ورزش و جوانان دارد. او که در واقع کارمند سازمان صدا و سیما است حدود 7سال پیش به وزارت ورزش و جوانان مامور، و عهده‌دار ریاست مرکز روابط عمومی این وزارتخانه شد. اما روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان مقصد نهایی این مجری و گزارشگر صدا و سیما نبود.

او سال گذشته طی حکمی از سوی مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شد. این درحالی بود که همزمان ریاست مرکز روابط عمومی وزارت ورزش را نیز همچنان برعهده داشت.

بعد از مدتی وزیر ورزش و جوانان تصمیم گرفت تا کاوه احمدی را به جای مازیار ناظمی به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی منصوب کند.

با این انتصاب، مازیار ناظمی تک شغله شد و تنها به عنوان سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری به کار خود ادامه داد.

اما ماجرا زمانی جالب شد که او برای شرکت و ثبت نام در انتخابات این فدراسیون مجبور به استعفا شد تا عملا کاری در وزارت ورزش و جوانان نداشته باشد. با این استعفا، به طور طبیعی ماموریت مازیار ناظمی در وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید.

اینکه او به سازمان صدا و سیما بازگشته و یا اینکه در وزارت ورزش و جوانان همچنان مشغول به کار است هنوز نامشخص است، چراکه در این خصوص هنوز خبری نه از صدا و سیما منتشر شده و نه وزارت ورزش و جوانان.

آنچه که در این میان مورد سئوال است، این است که ناظمی اگر همچنان در وزارت ورزش و جوانان مامور است با چه عنوانی فعالیت می‌کند و یا اگر حقوقی از این وزارت‌خانه دریافت می‌کند بر چه ملاکی است؟!

252 252

منبع خبر

نوشته های مرتبط

جواد نکونام با لباس عجیب تیم‌ملی/عکس

پَرنیوز

تیم ملی نسخه 1371 را مقابل حریف اروپایی ببینید/عکس

پَرنیوز

ورود طارمی به دروازه تاریخ/عکس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.