اخبار ورزشی

غایب بزرگ بارسلونا در الکلاسیکو کیست؟

مارک آندره تراشتگن تابستان امسال تن به جراحی داد تا هفته های ابتدایی لالیگا را از دست بدهد. مصدومیت او مزمن بود و نیاز مبرم به جراحی داشت و با وجود اینکه اخیرا تمرینات انفرادی را شروع کرده ولی نمی تواند به ال کلاسیکوی شنبه آینده برسد.

تراشتگن که این روزها اخبار در مورد تمدید قراردادش به گوش می رسد، در حال حاضر بزرگترین غایب بارسا محسوب می شود.

رونالد کومان سرمربی بارسا که در نشست خبری بازی با ختافه شرکت کرده بود، در مورد تراشتگن گفت:« او از سه شنبه تمرینات انفرادی اش را شروع کرده و همه چیز هم خوب پیش می رود اما فکر نمی کنم بتواند در ال کلاسیکو ما را همراهی کند. هنوز برای بازگشت او به میادین زود است. دوست هم ندارم یک تاریخ مشخص را برای بازگشت او به میادین در نظر بگیرم. به تدریج متوجه خواهیم شد که شرایط او برای حضور در میدان چگونه است. تراشتگن یک دروازه بان بزرگ است ولی با نتو درون دروازه راحتیم و نگرانی از این بابت ندارم.»

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، تراشتگن احتمالا از بازی سوم بارسا در دور گروهی لیگ قهرمانان برابر دیناموکیف، شرایط بازی را پیدا خواهد کرد. دیداری که قرار است ۱۴ آبان برگزار شود.

۲۵۵ ۲۵۲

منبع خبر

نوشته های مرتبط

بررسی استعفای رسول‌پناه در اولین جلسه هیات مدیره

پَرنیوز

شرط بشار برای پرسپولیس: جدایی بعد از فینال لیگ قهرمانان!

پَرنیوز

پدیده لیگ یک در آستانه پرسپولیس شدن/ جانشین شجاع از شهرخودرو می آید

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.