اخبار سیاسی

قاسمی‌پور: مردم در مبارزه با کرونا با دولت همراهی کنند

شیوا قاسمی پور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به شرایط شیوع کرونا در کشور بیان کرد: شرایط کنونی به گونه ای است که ما نباید برای رعایت پروتکل ها منتظر دیگری باشیم و هر فردی در جایگاه خود باید نکات بهداشتی و پروتکل ها را با دقت رعایت کند، مثلا پرهیز از سفرهای غیر ضروری و استفاده از ماسک در اماکن عمومی از موضوعاتی است که باید با دقت به آن توجه شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مجلس ضمن اینکه از مردم خواست تا برای مبارزه با این ویروس با دولت همراهی کنند، گفت: شرایط، شرایط خیلی بدی است، کادر درمانی کشور از این شرایط خسته هستند، آمار فوتی ها خیلی افزایش پیدا کرده است، پس خودمان باید به فکر خودمان باشیم، البته باید به این شرایط عادت کرد چرا که فعلا این وضعیت همراه ما خواهد بود که اضافه شدن آنفلوآنزا و مریضی های فصل سرد سال هم شرایط را دشوارتر می کند.

قاسمی پور اضافه کرد: خود ما و مسئولین باید به رعایت پروتکل ها اهتمام بورزیم تا مردم هم به این مهم توجه کنند، یعنی مسئولین باید با رعایت نکات بهداشتی در این حوزه برای مردم الگو باشند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

استفاده از سامانه موشکی مرصاد و طبس در رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۹۹

پَرنیوز

رئیس جمهور جدید بولیوی: روابط با ایران را سر می‌گیرم

پَرنیوز

جلسه شورای نگهبان برگزار شد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.