اخبار بین الملل

مسخره کردن رپر آمریکایی نامزد ریاست جمهوری در شبکه‌های اجتماعی

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کانیه وست، رپر آمریکایی در چهارم ژوئیه تصمیمش برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را اعلام کرده و اخیرا توانست نامش را در ۱۱ ایالت آمریکا وارد برگه‌های رای کند و یک دستور کار ۱۰ بندی برای ریاست جمهوری هم اعلام کرده و همچنین به ارائه “اطلاعات غلط” درباره نتایج به دست آمده از رای گیری در کنتاکی پرداخته است.

در ویدیویی که کانیه وست لینکش را در اینستاگرام قرار داده، دنیس رادمن، بسکتبالیست مشهور آمریکایی در حالی ظاهر می‌شود که یک هودی و یک کلاه بیسبال با علامت “به کانیه رای دهید” به تن داشته و کفشهای کتونی که این رپر برایش فرستاده را به رخ می‌کشد. اما کاربران شبکه‌های اجتماعی به خاطر حمایت رادمن از نامزدی او برای ریاست جمهوری ناراحت نشدند بلکه ناراحتی آنها از این بود که چرا این قهرمان ورزشی توضیح نداد که به چه علت تصمیم به حمایت از نامزدی کانیه وست گرفته و تنها درباره هدایایی که این رپر برایش فرستاده حرف زد.

یک کاربر نوشت: اگر تو برای من هم کفش و یک هودی بفرستی رای من را خواهی داشت!

کاربر دیگری هم نوشت: متشکرم که تایید کردی نامزدی‌ات یک شوخی است.

عده‌ای دیگر نیز متذکر شدند که رادمن به درستی نام کانیه وست را تلفظ نکرده و ظاهرا چند بار او را به جای کانیه، “کاین” خوانده است و اینکه همچنین رادمن قبلا یکی از دوستان صمیمی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی بوده است.

کاربر دیگری عنوان کرد: خیلی خندیدم رفیق. فکر میکنی چه کسی واقعا به توصیه این فرد بجز کره شمالی گوش می‌دهد؟!

یک کاربر دیگر توئیتر هم گفت: او حتی نمیتواند اسم تو را درست تلفظ کند. این که تو برایش وسیله فرستادی هیجان انگیز بود. این خجالت آور است.

برخی کاربران دیگر هم متذکر شدند که با توجه به نزدیکی رادمن به رهبر کره شمالی حمایت وی از نامزدی وست تاثیر بدی بر کمپین انتخاباتی او می‌گذارد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

اردن به سفیر فرانسه: اهانت به احساسات مسلمانان را رد می‌کنیم/ قطر هم محکوم کرد

پَرنیوز

موساد واکسن چینی ضد کرونا را به اراضی اشغالی برده است

پَرنیوز

تفاهم‌نامه همکاری امنیتی میان قطر و لیبی امضا شد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.