اخبار بین الملل

مشاور امنیت قومی رژیم صهیونیستی در بحرین: ما با هم چهره منطقه را تغییر می‌دهیم

به گزارش ایسنا، به نقل از تایمز اسرائیل، مئیر بن شبات، مشاور امنیت قومی رژیم صهیونیستی که در راس هیئت اسرائیلی وارد منامه شده است، گفت: این روز، روز بزرگی است که تبدیل به فصلی دیگر در خصوص تبدیل دیدگاه صلح به واقعیت می‌شود.

بن شبات به نیابت از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از حمد بن عیسی آل خلیفه،‌ پادشاه بحرین به دلیل رهبری‌ها و دیدگاه “دوراندیشانه‌اش” تشکر کرد.

او خاطرنشان کرد: اسرائیل به برقراری روابط گرم، عمیق و گسترده با بحرین نه فقط بین دو دولت بلکه بین دو ملت امیدوار است و این روابط به نفع دو طرف در تمام زمینه‌ها خواهد بود و موجب “دوستی صمیمی” بین دو ملت خواهد شد.

بن شباط ادامه داد: اسرائیل در قالب صلحی واقعی دست خود را به سوی ملت و رهبری شجاع بحرین دراز کرده و ما با هم در جهت منافع ملت‌هایمان چهره منطقه را تغییر خواهیم داد.

او ضمن تشکر از طرف بحرینی برای حسن ضیافت گفت: ما به زودی در اسرائیل میزبان شما خواهیم بود.

بن شبات در بخش دیگری به زبان عبری به وجود نقاط مشترک بین رژیم صهیونیستی و بحرین اشاره و تصریح کرد، دو دولت به لحاظ جغرافیایی و تعداد جمعیت کوچکند اما هر دو از روحی گشوده و باز برخودار هستند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

رهبر هنگ‌کنگ برای احیای اقتصادی راهی چین می‌شود

پَرنیوز

تشکیل جبهه ملی مخالف عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در سودان

پَرنیوز

اردوغان: زمان راه حل دو کشوری برای قبرس فرا رسیده است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.