اخبار بین الملل

نامه تهدید آمیز برای نخست‌وزیر کرواسی حاوی پودری مشکوک

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، حزب حاکم اتحادیه دموکراتیک کرواسی گزارش کرد،‌ آندری پالنکوویچ، نخست وزیر این کشور نامه‌ای تهدید آمیز دریافت کرده به این مظنون “یکی از درمان‌های خیانتکاران، نوویچوک است”.

پلیس در حال بررسی این تهدید است.

این نخستین بار نیست که نخست وزیر کرواسی چنین تهدیدی را دریافت می‌کند. روز شنبه، پیش از اطلاع رسانی درباره نامه مشکوک، پلیس دو مرد را بابت تهدید نخست وزیر دستگیر کرد.

این رویداد در پی تیراندازی روز دوشنبه در زاگرب رخ داد که در آن یک مرد ۲۲ ساله به سوی یک افسر پلیس که از ساختمانی دولتی محافظت می‌کرد، شلیک کرد. بازرسان این مساله را رد نکردند که هدف واقعی این تیراندازی یکی از اعضای کابینه بوده است.

زوران میلانوویچ، رئیس جمهوری کرواسی از حزب سوسیال دموکرات نسبت به این واقعه واکنش نشان داد و گفت: تهدیدها بخشی از این شغل هستند و من هم تا به امروز برخی از این تهدیدها را دریافت کرده‌ام. این یک حرفه خطرناک است که پلنکوویچ چند سال قبل واردش شده است. اگر نمی‌توانید با این فشارها ادامه دهید، نزد مادرتان برگردید.

پالنکوویچ از اکتبر ۲۰۱۶ نخست وزیر کرواسی است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

بازداشت ۵۲۰ معترض در لاگوس نیجریه

پَرنیوز

حزب بعث سودان: از اساس مخالف عادی سازی روابط با اسرائیل بودیم

پَرنیوز

مخالفت رئیس شورای مسلمانان فرانسه با نمایش کاریکاتورهای موهن در مدارس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.