اخبار فرهنگی

نخست وزیر عراق عازم فرانسه شد

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع) از بغداد‏، دفتر روابط عمومی نخست وزیری عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد مصطفی الکاظمی در آغاز سفر دوره‌ای اروپایی اش روز یکشنبه راهی پاریس پایتخت فرانسه شد.

دفتر نخست وزیری عراق افزود: مصطفی الکاظمی در اولین مرحله از سفر دوره‌ای خود به سه کشور اروپایی فرانسه، ‏ انگلیس و آلمان بعد از ظهر امروز عازم پاریس شد.

بر اساس بیانیه دفتر نخست وزیری عراق، مصطفی الکاظمی در صدر یک هیئت بلند پایه دولتی متشکل از وزرا و روسای تشکل‌های مستقل عراقی راهی پاریس شد.

مصطفی الکاظمی در سفر دوره‌ای به سه کشور فرانسه، ‏ انگلیس و آلمان با مقامات بلند پایه این سه کشور درباره توسعه روابط دوجانبه، ‏ راه‌های گسترش همکاری مشترک میان عراق با این کشور‌ها در زمینه‌های مختلف به ویژه اقتصادی‏، امنیتی و بهداشتی گفتگو خواهد کرد.

الکاظمی با مقامات ارشد فرانسه‏، انگلیس و آلمان همچنین درباره تازه‌ترین مسایل و رویداد‌های منطقه‌ای و بین المللی بحث و تبادل نظر خواهد کرد.

نوشته های مرتبط

پامپئو: سیاست‌مان را در قبال سوریه تغییر نمی‌دهیم

پَرنیوز

ظرفیت بیمارستانی چهارمحال و بختیاری در حال تکمیل است

پَرنیوز

دستگیری سارقان سرقت مرگبار از طلافروشی تبریز

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.