اخبار سیاسی

نماینده ساری: رئیس‌جمهور پاسخگوی وضعیت ارز و تورم باشد

به گزارش ایسنا، علی بابایی کارنامی در تذکری در جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مجلس مستند به ماده ۱۵۶ آیین نامه داخلی مجلس گفت: ما باید به دنبال اجرای متناسب سازی حقوق شاغلین و کارمندان دولت باشیم. متاسفانه دولت با کارمندان صدا و سیما برخورد سیاسی کرده در حالی که آنها در سخت‌ترین شرایط کار کرده اند.

وی با تاکید بر ضرورت اولویت بندی طرحها و همچنین طرحهای یک فوریتی و دو فوریتی گفت: شرایط کشور اضطراری است و مجلس دارد کوتاهی می کند. رئیس جمهور باید در مورد وضعیت ارز و تورم پاسخگو باشد. دولت و مجلس باید برای مردم به صورت عادلانه برنامه ریزی کنند. پشت صحنه این تعلل چیست؟ چرا هیات رئیسه با دولت تعارف دارد؟

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: متاسفانه برخی می خواهند مشکلات را گردن حاکمیت بیندازند. اگر توان ندارید ما ورود کنیم. ما بین مردم شرمنده‌ایم به کارگران و معلمان چه باید بگوییم؟.

نماینده مردم ساری در مجلس با اشاره به تشییع شهدای خان طومان در مازندران گفت: این شهدا شرایط جدیدی در کشور ما ایجاد کردند و درس عبرتی برای کسانی بودند که بی تدبیری‌شان بر کشور حاکم است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

رئیس هیئت مذاکره کننده اوکراینی با ظریف دیدار کرد

پَرنیوز

محسن رضایی:پیشرفت و تعالی یک جامعه محصول خرد جمعی است

پَرنیوز

توییت خطیب‌زاده درباره لغو تحریم‌های تسلیحاتی و اقتدار دیپلماسی و عزت ایرانی

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.