اخبار فرهنگی

وزیر ورزش ایتالیا: رونالدو پروتکل‌ها را نادیده گرفته

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا و به نقل از مارکا، هنوز در ایتالیا درباره مثبت بودن تست کرونای کریستیانو رونالدو صحبت می‌شود. در آخرین اظهار نظر، وزیر ورزش ایتالیا ستاره پرتغالی را به زیر پا گذاشتن پروتکل‌های بهداشتی متهم کرد. وینچنزو اسپادافورا گفت: رونالدو پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرد و از پرتغال به ایتالیا برگشت؟ بله. معتقدم که این چنین است، اگر بدون اجازه مسئولان سلامت این کار را کرده باشد.

مهاجم یوونتوس سه شنبه زمانی که در اردوی تیم ملی پرتغال حضور داشت تست کرونایش مثبت اعلام شد. او چهارشنبه در یک پرواز مخصوص به تورین برگشت تا بتواند دو هفته بعد برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. رونالدو اکنون در تورین در قرنطینه به سر می‌برد. ستاره پرتغالی حالش خوب است و علائمی ندارد.

کریستیانو بازی شنبه مقابل کوروتونه را در سری آ از دست خواهد داد و همچنین در شروع لیگ قهرمان برابر دیناموکیف حضور نخواهد داشت. بر اساس پروتکل‌های یوفا او در صورتی می‌تواند مقابل بارسا بازی کند که قبل از بیست و یکم تست کرونایش منفی باشد. یوونتوس بیست و هشتم اکتبر (۷ آبان) میزبان بارسا خواهد بود.

نوشته های مرتبط

پامپئو: سیاست‌مان را در قبال سوریه تغییر نمی‌دهیم

پَرنیوز

ظرفیت بیمارستانی چهارمحال و بختیاری در حال تکمیل است

پَرنیوز

دستگیری سارقان سرقت مرگبار از طلافروشی تبریز

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.