اخبار بین الملل

پس از امارات، کشتی باری بحرین به زودی در بندر حیفا پهلو میگیرد

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، شبکه کان رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نخستین کشتی باری بحرین به زودی وارد بندر حیفا در اراضی اشغالی می‌شود.

در همین راستا، مدیر کل شرکت “MSC Israel” فاش کرد که مقامات ارشد بنادر و ناوگان دریایی بحرین علاقه زیادی به تقویت همکاری با رژیم صهیونیستی نشان می‌دهند.

خبرنگار شبکه کان رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که یک خط دریایی جدید به زودی برای صادرات کالاهای رژیم صهیونیستی به بنادر امارات از طریق بندر پورت سعید مصر آغاز به کار خواهد کرد.

این کشتی باری بحرینی درحالی به بندر حیفا نزدیک شده است که یک ماه پس از توافق عادی‌سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، بامداد دوشنبه اولین کشتی باری حامل کالا از امارات در بندر حیفا پهلو گرفت.

این کشتی حرکت خود را از بندر دوبی آغاز کرده و با طی مسیر بین‌المللی با گذر از بندر موندرا در هند ۱۵ کانتینر حاوی کالاهای اختصاصی برخی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و واردکنندگان اسرائیلی را منتقل کرد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

رهبر هنگ‌کنگ برای احیای اقتصادی راهی چین می‌شود

پَرنیوز

تشکیل جبهه ملی مخالف عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در سودان

پَرنیوز

اردوغان: زمان راه حل دو کشوری برای قبرس فرا رسیده است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.