اخبار فرهنگی

کارمند اختلاس‌گر ۴۹ میلیارد ریالی به دام قانون افتاد

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سرهنگ ایرج خانی‌پور در رابطه با اختلاس ۴۹ میلیارد ریالی در زنجان، اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده به پلیس امنیت اقتصادی مبنی بر اختلاس در یکی از بانک‌های استان با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی در رابطه با نحوه اختلاس یک کارمند بانک در زنجان، افزود: در بررسی‌ها و تحقیقات گسترده‌ای که توسط ماموران انجام گرفت، محرز شد کارمند یکی از بانک‌های زنجان اقدام به اخذ مبالغی از مشتریان بانک در قالب سپرده بلندمدت با سود ۲۰ درصد کرده که در این خصوص تاکنون از حساب بانکی ۴۲ نفر سوءاستفاده کرده و در قبال آن گواهی سپرده به نام بانک صادر شده و سود بانکی مشتریان را خارج از شبکه بانکی، خود به حساب آن‌ها واریز می‌کرد.

این مسئول در رابطه با دستگیری اختلاس‌کننده ۴۹ میلیارد ریالی در زنجان، خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی، فرد متخلف دستگیر شد و در بازجویی‌های فنی و ارائه اسناد و مدارک به بزه انتسابی به مبلغ ۴۹ میلیارد ریال اقرار کرده و با تکمیل پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد.

نوشته های مرتبط

۳۰ مهر، آخرین مهلت ثبت‌نام وام ودیعه مسکن

پَرنیوز

بوریس جانسون به خاطر کمی حقوقش استعفا می‌کند؟

پَرنیوز

نوید محمدزاده به کرونا مبتلا شد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.