اخبار فرهنگی

کرونا همچنان در کردستان می‌تازد

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، فرزین رضاعیبا اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان‌های استان اظهار کرد: در سنندج ۱۹۸، سقز ۴۹ نفر، مریوان ۶۹ نفر، قروه ۲۶ نفر، بیجار ۲۰ نفر، کامیاران ۱۸ نفر، دیواندره ۳ نفر، بانه ۶۱ نفر و دهگلان ۳ نفر از مبتلایان به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون ۷۲ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

رضاعی از مرگ ۸ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را ۵۳۱ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۱۸۷ نفر در سنندج، ۱۱۱ نفر در سقز، ۴۵ نفر در قروه، ۳۹ نفر در کامیاران، ۳۹ نفر در بانه، ۳۵ نفر در دیواندره، ۳۱ نفر در بیجار، ۳۲ نفر در مریوان و ۱۲ نفر در دهگلان جان‌باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

نوشته های مرتبط

استقبال ترامپ از برگزاری هالووین در رکوردزنی‌های کرونا

پَرنیوز

مقامات بهداشتی اروپا خواهان اقدام فوری اعضا شدند

پَرنیوز

ثبت بالاترین آمار روزانه ابتلا به کرونا در آمریکا

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.