اخبار بین الملل

کمپین ترامپ بر برگزاری مناظره‌های حضوری اصرار کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از یاهونیوز، سی.ان.ان گزارش کرد، برایان مورجنسترن، معاون مدیر ارتباطات کاخ سفید در بیانیه‌ای از کمیسیون مذکور خواست در مساله برگزاری مناظره تلویزیونی تجدید نظر کند.

این اتفاق چند روز بعد از آن می‌افتد که کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری آمریکا دومین مناظره انتخاباتی میان دونالد ترامپ جمهوریخواه و جو بایدن دموکرات به شکل حضوری را که قرار بود روز پنجشنبه برگزار شود از بابت نگرانی‌های مربوط به ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کروناویروس  لغو کرد.

همچنین طرح پیشنهادی برگزاری مناظره مجازی میان این دو نامزد هم بعد از خودداری کمپین ترامپ از شرکت در آن لغو شد.

مورجنسترن با استدلال در خصوص اینکه ترامپ می‌تواند حضوری در مناظره شرکت کند، تاکید کرد: “رئیس جمهور آمریکا برای مناظره آمادگی داشته و پزشکانش هم او را مجاز به شرکت در تعاملات عمومی دانسته‌اند.”

او ادامه داد: آنها گفته‌اند که او دیگر خطری برای انتقال بیماری به شمار نمی‌آید، بنابراین خوب است اگر این کمیسون مجددا برگزاری مناظره را به برنامه زمانی برگرداند.

این اظهارات بعد از آن مطرح شدند که پزشک رئیس جمهور آمریکا دکتر شان کانلی اعلام داشت “او دیگر دارای ریسک انتقال بیماری به دیگران در نظر گرفته نمی‌شود”.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

ترور دومین مسئول دولت نجات ملی یمن

پَرنیوز

تصمیم امارات برای افتتاح اولین کنسولگری عربی در “صحرای غربی”

پَرنیوز

کره‌جنوبی نماینده ویژه ریاست جمهوری راهی مسکو می‌کند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.