اخبار سیاسی

پیشنهاد نمایندگان تهران برای تشکیل ارتش بهداشت و درمان در مقابله با کرونا

علی خضریان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نشست امروز مجمع نمایندگان استان تهران در خصوص بررسی آخرین وضعیت شیوع بیماری کوید-19 در تهران اظهار کرد: این جلسه به منظور هم اندیشی برای استفاده از توان مجلس در جهت کنترل ویروس کرونا با حضور اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی، رئیس پلیس تهران بزرگ، برخی اعضای شورای شهر تهران و معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران برگزار شد.

وی از تصمیم نمایندگان استان تهران مبنی بر افزایش تعامل و ارتباط با ستاد ملی مبارزه با کرونا تهران خبر داد و گفت: فلسفه تشکیل جلسه امروز این بود که بتوان با پیشنهادات و هم فکری‌ مسئولان استان تهران برای کاهش آثار مخرب بیماری کرونا و کنترل این ویروس منحوس گام موثری برداشته شود.

خضریان در ادامه گفت: نمایندگان استان تهران ضمن تشکر از مسئولان بهداشتی کشور، به اهمیت ایجاد و تشکیل ارتش بهداشت و درمان اشاره کردند. در آینده ارتش‌ها با ابزارهای نظامی به ارتش‌های سایبری تبدیل خواهند شد و یقیناً در آینده جنگ‌ها به سمت پرتوی، شیمیایی، ویروسی و اختلال در تغذیه خواهند رفت؛ از این رو ارتش بهداشت و درمان از اهمیت ویژه برخوردار خواهد بود.

نماینده تهران در مجلس یادآور شد: در پایان جلسه کمیته‌ای متشکل از سه نماینده استان تهران محسن روح‌الامینی، اقبال شاکری و زهره الهیان، رئیس پلیس تهران بزرگ، رؤسای دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی، رئیس شورای شهر و شهردار تهران و استاندار تهران جهت پیگیری موضوعات مطرح شده در این جلسه تشکیل شد تا در راستای پیگیری مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی استان تهران، اعتبارات مورد نیاز در لایحه بودجه ۱۴۰۰ لحاظ شود.
انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

بلوای آیت الله در رفراندوم قانون اساسی

پَرنیوز

مراجعه بیش از ۱۰ هزار مصدوم نزاع به پزشکی قانونی لرستان

پَرنیوز

هانی‌زاده: آمریکا و نتانیاهو درصدد ایجاد جایگاه منطقه‌ای برای خود هستند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه