اخبار اجتماعی

بازداشت سارق اماکن اداری و مالخر اموال مسروقه

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال در تشریح این خبر گفت: بیست و دوم آبان ماه پرونده‌ای در کلانتری ۱۰۷ فلسطین با موضوع سرقت لوازم و متعلقات کولرهای گازی به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان که از پشت بام یک ساختمان اداری تجاری سرقت شده بود تشکیل شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران افزود: با دریافت پرونده کارآگاهان مبارزه با سرقت اماکن پایگاه سوم پلیس آگاهی با انجام تحقیقات موفق می شوند متهم اصلی به نام سیروس را شناسایی و دستگیر کنند و متهم در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی معترف و اعلام داشت، از طریق دیوار و نرده های ساختمان به بالای پشت بام رفته و سرقت را انجام دادم و اموال سرقتی را به شخصی به هویت نوروز که در ضایعات فعالیت داشت فروختم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کارآگاهان در ادامه با هماهنگی های قضائی مالخر را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند، افزود: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و اموال مسروقه را پس از خرید فروخته است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت: با دستگیری سارق و مالخر پرونده و اعتراف صریح آنها به بزه انتسابی پرونده برای سیر مراحل قانونی به شعبه رسیدگی کننده در دادسرای ناحیه ۶ تهران ارسال و متهمان با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند.
 

منبع خبر

نوشته های مرتبط

محل اقامت پدر صنعت نوین بتن ایران، در شمال تهران پلاک کوبی شد

پَرنیوز

پاسخ به سؤالات درباره نحوه حمایت از خانوارها در محدودیت‌های کرونا

پَرنیوز

تشریح جزئیات جداسازی و مدیریت کرونا در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

پَرنیوز

ارسال دیدگاه