اخبار فرهنگی

بازدید شبانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سطح شهر

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، “حسین کلانتری” در این بازدید یک ساعته علاوه بر بررسی نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توجه به دستورالعمل‌ها از سوی مردم و صنوف، با برخی از شهروندان در خصوص اهداف و مزایای طرح و تلاش برای کاهش ابتلا به این ویروس گفتگو کرد.

وی میزان رعایت صنوف و توجه مردم به دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی را در روز‌های نخست اجرای طرح سراسری اعمال محدودیت‌ها رضایت بخش عنوان کرد و از مردم استان به دلیل توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی کرونا و قرارگاه عملیاتی تقدیر کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر بسیج همه امکانات برای پیشگیری و مقابله با کرونا، تصریح کرد: پشتیبانی نیرو‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادها، همکاری نیرو‌های سپاه، بسیج، هلال احمر و کادر بهداشت و درمان در صدد اجرای دقیق این طرح در سطح شهر‌های ۱۸ گانه، بخش‌ها و روستا‌های استان در دستور کار قرار دارد.

کلانتری بیان کرد: در راستای اجرای هدفمند این طرح تمام مراکز آموزشی (آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و…) در کل استان به طور کامل تعطیل است.

به گزارش ایسنا، وی اظهار کرد: همچنین آیین‌های فرهنگی، اجتماعی، نماز جمعه، مراسم‌های آئینی و مذهبی در کل استان با هدف کاهش و قطع زنجیره بیماری کرونا تعطیل هستند.

بازدید شبانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سطح شهر

 

بازدید شبانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سطح شهر

نوشته های مرتبط

۷ دارو و درمان طبیعی برای احتقان سینوس

پَرنیوز

کشف کلاهبرداری ۶۰ میلیاردی در خرم‌آباد

پَرنیوز

مسیر بازگشت آمریکا به برجام هموار است؟/ سناریوهای پیش رو کدامند!؟

پَرنیوز

ارسال دیدگاه