اخبار اجتماعی

ترسیم دیوارنگاره اولین شهید مدافع حرم منطقه ١٩

به گزارش خبرگزاری مهر، علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ با بیان اینکه شهید سجاد زبرجدی نخستین شهید مدافع حرم این منطقه است، گفت: این دیوارنگاره باهدف تداعی یاد و خاطره این شهید معزز، بر دیوار ملک مشرف به بزرگراه شهید تندگویان (در محله شهرک بستان) با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران نقاشی می شود.

توکلی همچنین از رنگ آمیزی و نورپردازی میدان شهید محمود بهلولی در محدوده ناحیه سه خبر داد و گفت: نورپردازی این میدان با استفاده از پروژکتورهای RGB ضمن کمک به زیباتر شدن نمای میدان، باعث آرامش بصری شهروندان در ساعات شب می شود.

شهردار منطقه ادامه داد: در راستای نگهداشت شهر و حذف نازیبایی های بصری نیز نزدیک به ٢ هزار متر مریع از دیوارهای بدمنظر در بوستان های ولایت و شقایق و همچنین بلوارهای شهید ورامینی و علامه عسگر پاکسازی شد. در همین راستا ٢٨٠ متر مربع از دیوار ضلع شمالی بوستان شهدای نعمت آباد نیز رنگ آمیزی و نقاشی شد.

این مسئول در ادامه به اجرای تبلیغات محیطی به مناسبت هفته بسیج اشاره وبیان کرد: با توجه به آغاز این هفته، ٢٠٠ متر مربع بنر با مضامین فرهنگی متناسب با هفته بسیج در نقاط پرتردد منطقه نصب شده است.

منبع خبر

نوشته های مرتبط

محل اقامت پدر صنعت نوین بتن ایران، در شمال تهران پلاک کوبی شد

پَرنیوز

پاسخ به سؤالات درباره نحوه حمایت از خانوارها در محدودیت‌های کرونا

پَرنیوز

تشریح جزئیات جداسازی و مدیریت کرونا در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

پَرنیوز

ارسال دیدگاه