اخبار بین الملل

طرح پیشنهاد نام “ترامپ” برای واکسن کووید ۱۹!

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، اما اوضاع در برنامه جلوه چندان زیبایی پیدا نکرد. این پیشنهاد که مورد قضاوت میزبانان فاکس نیوز قرار گرفت، باعث شد زمان طرح پیشنهاد ریورا مبنی بر نامیدن واکسن کووید ۱۹ به نام “ترامپ”، آن‌ها نتوانند جلوی پوزخند زدن خود را بگیرند.

ریورا در فاکس نیوز این سؤال را مطرح کرد ” که با وجود جهان قطبی‌شده امروز که همه می‌گویند او باید تسلیم شود و زمانش رسیده که ترک کند و قدرت را انتقال دهد و چه و چه، چرا اسم واکسن را “ترامپ” نگذاریم؟

ریورا با تصور شرایطی که در آن پیشنهاد او پذیرفته شده، با مطرح کردن این گزاره‌ غیرمنتظره ادامه داد: “ترامپت رو زدی؟ بله ترامپ زدم، خوبم!”

وی در این گزاره، یک موضوع تخیلی از صحبت دو نفر در جهانی را که در آن ایده “واکسن ترامپ” عملی شده، را اجرا کرد.

مدتی طول نکشید که کاربران توییتر به ابتکار ریورا واکنش نشان دادند. اکثر آن‌ها باور نداشتند که او جدی بوده باشد، در حالی که دیگران صرفاً از پیشنهاد او استقبال نکردند.

کاربری در توییتر نوشت: “آیا جرالدو جدی است؟ جرالدو فکر می‌کند ترامپ کودک ۵ ساله‌ای است که نیاز به جایزه مشارکت دارد. “

کاربر دیگری نوشت: ” عموماً به واکسن با نام بیماری که از آن جلوگیری می‌کند، ارجاع داده می‌شود. پس اگر واکسن ترامپ طراحی شده تا از ترامپ‌های آینده جلوگیری کند، کجا باید براش ثبت‌نام کنم؟”

برخی دیگر از کاربران اینترنت هم نظر متفاوتی داشتند و آن هم اینکه چون بخشی از بودجه واکسن کووید ۱۹ توسط “دالی پارتن”، خواننده آمریکایی تأمین شده، نام او باید برای واکسن انتخاب شود.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

“ماهر الاخرس” آزاد شد

پَرنیوز

ترامپ: هنوز خیلی مانده تا انتخابات ۲۰۲۰ تمام شود/ نتیجه این انتخابات باید برگردد

پَرنیوز

اینفوگرافیک / آمار کرونا در جهان تا ۶ آذر

پَرنیوز

ارسال دیدگاه