اخبار سیاسی

مرادی: از مردم انتظار توجه ویژه در دو هفته آتی را داریم

احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن دعوت از مردم برای همراهی در اجرای محدودیت های ابلاغی، بیان کرد: شرایطی که این روزها به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور حاکم شده است، عادی نیست. همان طوری که وزیر بهداشت تاکید داشتند اگر در این دو هفته مردم با اجرای محدودیت ها و پروتکل ها همکاری لازم را نداشته باشند، شیوع این بیماری گسترده تر شده و ما با آمار فوت چهار رقمی روبرو خواهیم شد.

وی در ادامه اظهار کرد: رشد روز افزون آمار مبتلایان و قربانیان روزانه این ویروس زنگ خطری برای کل جامعه است. در گام اول تنها راه کنترل این بیماری اجرای محدودیت ها و پرهیز از ترددهای غیر ضروری است. چه بسا اگر زودتر با در نظر گرفتن ملاحظات اقتصادی محدودیت های سختگیرانه ای وضع می شد، امروز وضعیت بهتر از این بود.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تصریح کرد: در این دو هفته استانداران باید در سطح استان ها بر اجرای دقیق محدودیت ها نظارت داشته باشند. مجلس نیز ملاحظات معیشتی را از طریق ستاد ملی کرونا دنبال می کند. باید در این دو هفته با همکاری مردم به گونه ای حرکت کنیم تا بتوانیم جلوی رشد روزافزون قربانیان و مبتلایان را بگیریم.

مرادی در پایان تاکید کرد: از مردم نیز خواهش می کنیم بیش از پیش پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و به طور جد از سفرها و ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند. از مردم انتظار داریم در این دو هفته ملاحظه ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تحلیل فعالی سیاسی از دوگانه اقتصاد و کرونا

پَرنیوز

نقره‌کار: سلب حق حیات فرزند نباید مکافات سبک داشته باشد

پَرنیوز

نیک بین: دولت از مشاغل خسارت دیده حمایت کند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه