اخبار اجتماعی

نخستین جشنواره شهید بهشتی توسط پژوهشگاه قوه قضائیه برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، پژوهشگاه قوه قضائیه به مناسبت هفته پژوهش و در راستای حمایت از دستاوردهای علمی – پژوهشی نظر بر رفع مشکلات و چالش‌های دستگاه قضائی، نخستین جشنواره بزرگ شهید بهشتی را برگزار می‌کند.

این جشنواره در سه بخش پژوهش برتر، رأی پژوهش‌محور برتر و ایده‌ی برتر برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تحول در حکمرانیقضائی، آسیب‌شناسی و حل مسائل دستگاه قضا، بهبود فرایندهای دادرسی عادلانه، ارتقای اتقان آرای قضائی و فناوری‌های ناظر بر هوشمندسازی قوه قضائیه، محورها و موضوعات جشنواره بزرگ شهید بهشتی را تشکیل می‌شود. بخش «پژوهش برتر» ویژه تمام پژوهشگران و دانشگاهیان و بخش «آرای پژوهش‌محور برتر» مختص قضات سراسر کشور است. همچنین در بخش «ایده‌ی برتر» تمام مردم و نخبگانی که ایده‌ای در راستای محورهای این جشنواره داشته باشند می‌توانند شرکت کنند.

متقاضیان شرکت در این جشنواره، تا دهم آذر ماه جاری مهلت دارند آثار خود را از طریق ایمیل به نشانی pajoohesh@jri.ac.ir ارسال کنند.

علاقمندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر شامل آثار واجد شرایط در جشنواره، شاخص‌های انتخاب آثار برتر و مطالعه شیوه‌نامه و تکمیل فرم شرکت در نخستین جشنواره شهید بهشتی به تارنمای پژوهشگاه قوه قضائیه به نشانی www.jri.ac.ir مراجعه کنند یا با دبیرخانه پژوهشگاه به شماره تلفن ۲۲۰۹۲۰۶۱ تماس بگیرند.

منبع خبر

نوشته های مرتبط

برخی شهرک ها و ویلاهای لاکچری فاقد سند مالکیت هستند

پَرنیوز

طرح محدودیت تردد تاثیر معناداری در کاهش مبتلایان به کرونا داشت

پَرنیوز

سه رسته شغلی دیگر به گروه شغلی یک اضافه شد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه