اخبار بین الملل

شهر نیویورک کلیه قراردادهای شرکت ترامپ را فسخ می کند

شهر نیویورک در واکنش به نقش وی در شورش کاپیتول ، تمام قراردادهای خود با شرکت رئیس جمهور دونالد ترامپ را لغو کرد ، اقدامی که می تواند سالانه 17 میلیون دلار برای رئیس جمهور جمهوریخواه هزینه کند.

طبق گفته شهردار شهر نیویورک ، بیل دو بلازیو ، این تصمیم طبق بندی اتخاذ شده است که اجازه فسخ قرارداد در صورت فعالیت مجرمانه را می دهد.

“دبلاسیو” گفت: “رئیس جمهور شورشی علیه دولت ایالات متحده تحریک کرد که منجر به کشته شدن 5 نفر شد و تهدید کرد که انتقال قدرت را از طریق قانون اساسی از بین می برد.” “شهر نیویورک به هیچ شکل ، روش و شکلی با آن اعمال غیرقابل بخشش همراه نخواهد بود و ما بلافاصله در حال انجام اقدامات برای خاتمه کلیه قراردادهای سازمان ترامپ هستیم.”

شهردار افزود: “وی با اقدامات خود شهر نیویورک را بی آبرو کرده است.”

این اقدام توسط دبلاسیو پس از آن صورت می گیرد که مجلس نمایندگان تحت کنترل دموکرات ها اعلام کرد قصد دارد استیضاح ترامپ را نسبت به حمایت وی از حمله هفته گذشته به پایتخت که پنج کشته برجای گذاشت ، استیضاح کند.

چهارشنبه گذشته ، معترضان مسلح با حمله به پایتخت آمریکا ، اتاق را مجبور کردند تا رای گیری فعلی را برای تصدیق پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، متوقف کند. ترامپ پس از دو ماه امتناع از پذیرش شکست خود در انتخابات 3 نوامبر ، با ایجاد خشونت ، طرفداران خود را به “جهنم جنگ” دعوت کرد.

نوشته های مرتبط

اشغال سرزمین های عربی توسط اسرائیل ثبات منطقه ای و امنیت را تهدید می کند: سوریه به شورای امنیت برجام

پَرنیوز

تخریب سحر در کرانه باختری: اسرائیل دارایی بیشتری از فلسطینیان را با خاک یکسان می کند

پَرنیوز

نمایندگان پارلمان عراق از تصمیم ایالات متحده در مورد بازنگری نیروهای نظامی خشمگین شدند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه