اخبار بین الملل

نگرانی در مورد انطباق قفل در انگلیس در میان بدترین هشدارهای همه گیر

سعید پوررضا
پرس تی وی ، لندن

لندن مرکزی در حین سومین قفل انگلیس. فروشگاه های کرکره ای ، خیابان های بسیار آرام و ساکت. اما همه جا اینطور نیست.

داده ها نشان می دهد که در برخی از مناطق کشور تعداد بیشتری از افراد در حال حرکت هستند نسبت به اولین قفل در مارس سال گذشته. بنابراین دولت حتی در مورد محدودیت های شدیدتر نیز هشدار می دهد و هشدار می دهد اقدامات سهل انگارانه هزینه زندگی را در پی دارد

بایگانی فیلم آمبولانس هنگام رسیدن به بیمارستان / یا سرعت دادن به سرعت با آژیر خطر در / 4305308 + تصاویر بایگانی از داخل بیمارستان ها ، بیماران COVID روی تخت هایی که از پزشکان و پرستاران مراقبت می کنند. و این فشار را می توان در بیمارستان ها مشاهده کرد ، به لطف تنوع جدیدتر واگیردار COVID-19 ، تحت پذیرش پذیرفته می شود. سالها کمبود بودجه همراه با فرسودگی و تخصص رقیق مانع از ارائه خدمات با کیفیت به هجوم توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی می شود.

تنها فضل پس انداز در حال حاضر تسریع در برنامه ایمن سازی کشور است: هفت سایت واکسیناسیون گسترده ، با پیوستن به حدود 1000 سایت دیگر در سراسر انگلیس. هدف تا اواسط ماه فوریه حدود 13 میلیون نفر را درگیر کرده است.

آن لحظه کوتاه شادی ، که با هشدار شدید متخصص اپیدمیولوژی کشور ، پروفسور کریس ویتی ، که گفت انگلیس “خطرناکترین زمان” همه گیر را در هفته ها تجربه می کند ، گرفت.

تقریباً از هر 50 نفر در انگلیس یک نفر آلوده است. اکنون مسئولیت تحمیل و اجرای محدودیت های شدیدتر بر عهده دولت انگلیس است و مردم نیز باید این قوانین را رعایت کنند.

نوشته های مرتبط

دو زندانی اردنی در زندان های اسرائیل به COVID-19 آلوده شده اند

پَرنیوز

تحت فشار گروه های مدافع حقوق ، اسرائیل برای واکسیناسیون زندانیان فلسطینی در برابر COVID-19

پَرنیوز

اسرائیل 780 واحد جدید اسکان غیرقانونی در کرانه باختری اشغال شده را تأیید می کند: اکنون صلح

پَرنیوز

ارسال دیدگاه