اخبار بین الملل

کاخ ایالات متحده بار دیگر ترامپ را استیضاح کرد

مجلس نمایندگان ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور را برای بار دوم استیضاح کرد ، قبل از آنکه رئیس دفتر خود را ترک کند.

مجلس نمایندگان ایالات متحده جلسه ای تاریخی درباره استیضاح دوم رئیس جمهور دونالد ترامپ به دلیل حمایت وی از حمله هفته گذشته به پایتخت که منجر به کشته شدن 5 نفر شد ، آغاز کرد.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، اظهار داشت که رئیس جمهور همچنان خطری برای ملت است. بنابراین ، “او باید برود.”

“ما می دانیم که رئیس جمهور ایالات متحده این شورش ، این شورش مسلحانه علیه کشور مشترک ما را تحریک کرده است. او باید برود. او خطری آشکار و خطرناک برای ملت است که همه ما آن را دوست داریم. ”

تلاش دو حزب در اتاق پایین کنگره آمریکا در روز چهارشنبه در تلاش برای برکناری ترامپ از سمت خود قبل از پایان دوره تصدی وی در 20 ژانویه آغاز شد.

“آقای رئیس مجلس ، ما در مورد این اقدام تاریخی در صحنه واقعی جنایت بحث می کنیم و اگر رئیس جمهور ایالات متحده نبود ، اینجا نبودیم. “نماینده جیم مک گاورن ، نماینده دموکرات ماساچوست و رئیس کمیته قوانین ، او بحث را آغاز کرد.

رئیس جمهور اردک لنگ به دلیل تحریک شورش هنگامی که نمایندگان مشغول تصدیق پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 بودند ، مقصر شناخته شده است.

“من نمی توانم به هیچ اقدامی فکر کنم که مجلس بتواند موجب تفرقه بیشتر مردم آمریکا شود” ، تام کول نماینده جمهوریخواه از اوکلاهما گفت.

(موارد دیگر به زودی نمایش داده می شوند)

نوشته های مرتبط

مصر و قطر توافق کردند که روابط دیپلماتیک را پس از سه سال از سر بگیرند

پَرنیوز

سوریه “غارت سیستماتیک” منابع خود ، نفت در شمال شرق را محکوم می کند ، خواستار عقب نشینی فوری نیروهای اشغالگر است

پَرنیوز

فلسطینی ها نسبت به اظهارات القدس بایدن پیک واکنش نشان می دهند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه