اخبار بین الملل

Covid-19 باعث “مرگ بیش از حد” بیشتر در انگلیس از زمان جنگ جهانی دوم می شود

بیماری همه گیر Covid-19 تأثیر زیادی بر سلامت عمومی و میزان مرگ و میر جمعیت انگلیس داشته است

مقیاس کامل تأثیر همه گیر ویروس کرونا در بهداشت عمومی و جمعیت انگلیس در حال ظهور است ، و جزئیات آن خواندن تیره و تار است.

بر اساس ارقام منتشر شده توسط اداره آمار ملی (ONS) ، در انگلیس در سال 2020 نزدیک به 697000 مرگ و میر رخ داده است که تقریبا 85000 مورد بیشتر از حد انتظار در پنج سال گذشته است.

این معادل افزایش 14 درصدی است ، بنابراین بیشترین افزایش مرگ و میر بیش از 75 سال را تشکیل می دهد.

جنگ جهانی دوم در اروپا در سپتامبر 1939 آغاز شد و در مه 1945 پایان یافت و در آن دوره حدود 70،000 غیرنظامی انگلیس کشته شدند ، بیشتر در نتیجه حملات بمب گذاری شده توسط نیروی هوایی آلمان (لوفت وافه).

با تجزیه و تحلیل ارقام ONS ، مدیر عامل صندوق کینگ ، ریچارد موری ، به بی بی سی گفت “تصویر احتمالاً بدتر خواهد شد” ، با توجه به این واقعیت که در هفته های اخیر عفونت های Covid-19 و مرگ های ناشی از آن در حال افزایش است.

موری به صدا و سیمای دولت گفت: “انگلیس یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در جهان را دارد ، با مرگ و میر بیش از هر میلیون نفر از بیشتر کشورهای اروپایی یا ایالات متحده.”

موری افزود: “در یک بیماری همه گیر ، اشتباهات منجر به هزینه های زندگی می شود. تصمیم گیری برای ورود به قفل همیشه دیر انجام می شود ، زیرا دولت نتوانست از اشتباهات گذشته یا تجربیات کشورهای دیگر درس بگیرد.”

نوشته های مرتبط

مصر و قطر توافق کردند که روابط دیپلماتیک را پس از سه سال از سر بگیرند

پَرنیوز

سوریه “غارت سیستماتیک” منابع خود ، نفت در شمال شرق را محکوم می کند ، خواستار عقب نشینی فوری نیروهای اشغالگر است

پَرنیوز

فلسطینی ها نسبت به اظهارات القدس بایدن پیک واکنش نشان می دهند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه